Sadaļas

Piegāde un apmaksa 

Apmaksa skaidrā naudā saņemot preci (pieejama tikai Rīgā pec vietas un laika saskaņošanā). Pie preces piegādes Jums tiks izsniegts stingrās uzskaites kvīts un pavadzīme par iegādāto preci.

Apmaksa caur banku. Apmaksa ar internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā - pēc datiem ko aizpildīsiet, tiks sastādīts rēķins .pdf formata, kas tiks aizsūtīts uz Jūsu e-pastu, ka arī saglabāts jusu profila. Rēķinā būs visi dati, kas nepieciešami apmaksai internetbankā vai bankas filiālē. Saņemot informāciju par pasūtījuma apmaksu, mēs atkārtoti sazināsimies ar Jums un apstiprināsim piegādes laiku un vietu.

Apmaksa ar Paypal. Paypal ir pasaulē lielākā e-komercijas maksājumu sistēma, kas ļauj norēķināties ar Visa, Mastercard, American Express kredītkartēm un elektronisko naudu, kas atrodas Tavā Paypal kontā. Ņemot vērā Paypal atļauto valūtu sarakstu, izmantojot šo apmaksas veidu pirkuma summa tiek konvertēta uz EUR (Eiro) un attiecīgi kredītkarte vai Paypal konts tiek debetēts EUR valūtā. 

Piegādi Latvijā, ka ari Lietuvā un Igaunijā nodrošina starptautiskais kurjerdienests DPD.

Ja pasūtijuma summa pārsniedz 200.00 Ls, piegāde Rīgā ir bezmaksas. Ja pasūtijuma summa mazāka nekā 200 Ls, maksa par piegādi Rīgā 3.00 Ls. Pa Latviju, Lietuvu un Igauniju - atkarīgi no preces svara un piegādes attālumā, - pec DPD kurjerdienesta tarifiem.

Piegāde Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā tiek veikta darba dienās, 1 - 3 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā. Apmaksa par precem, kuras tiek vestas ārpus Rīgai, notiek tikai caur banku.

Ja uz doto brīdi kāda no precēm nav pieejama noliktavā, mēs par to paziņosim Jums uz e-pastu. Tādā gadījumā piegādes termiņi var mainīties.


Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 EUR
PVN 0,00 EUR
Kopā 0,00 EUR

Cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt