Sadaļas

Par mums

SIA "Eltehs" piedāvā Baltijas valstīs mūsdienīgu elektronisko tehniku un elektroniskie komponenti. Pasaulē šobrīd notiek apgaismes tehnikas revolūcija - kļūst pieejama apgaismes tehnika ar gaismas diodēm, kas ir alternatīva tehnoloģija tradicionālajām apgaismojuma metodēm, kurās tiek pielietotas kvēlspuldzes. Gaismas diodes nodrošina desmit reizes ilgāku darbibas laiku, ievērojami zemākas apkalpošanas izmaksas un augstu ekonomitāti.

Gaismas diodes ir veiksmīgi pielietojamas sadzīves un portatīvai tehnikai, izgaismošanā, reklāmā, īpaši drošās un sprādziendrošās ierīcēs, kā arī transportlīdzekļu apgaismes ķermeņos - sākot no divriteņiem, motorolleriem, kvadracikliem līdz mūsdienu automašīnām. Šobrīd mēs piedāvājam mūsdienīgus gaismas diožu lukturus ar gaismas plūsmu līdz 1200 lm (atbilst parastas 100 vatu kvēlspuldzes gaismai) un gaismas diožu moduļus un komponentes mūsdienīgām apgaismojuma sistēmām.

Mēc pastāvīgi paplašinām mūsu piedāvājumi, ņemot vērā pieprasījuma izmaiņas un ekonomiskos apstākļus. Esam priecīgi Jums piedāvāt jaunākos izstrādājumus un komponentos par vislabākajām cenām!Eltehs SIA
Maskavas 322b, LV-1063
Riga, Latvija
Reg 40103194946
Tel +371-29237495
info@eltehs.lv

 

Maskavas 322b


Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 EUR
PVN 0,00 EUR
Kopā 0,00 EUR

Cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt